آهو دختری بی عشق
ترفند ،جوک ، شعر ،کامپیوتر و ....
دوشنبه 26 خرداد‌ماه سال 1393 :: 12:11 ::  نویسنده : آهو       

یا خموش ساز این خروش بی شکیبم را یا تو را من شیوه ای دیگر بیاموزم

******

 

نرو

 

رویای قصه های من با من بمون همیشه

 

عزیزه لحظه های من بدونه تو نمیشه

 

اگه از من تو بپرسی هنوزم عاشقت هستم

 

من تمومه زندگیم و به چشمهای تو بستم

 

عشق من تو

 

بی تو بدون یعنی مردن برای من

 

دوباره تو

 

بی تو بدون خیلی سخته برای من

 

***

 

چرا اینطور تموم شد.

 

بی تو می میرم چرا رفتی!!

 


love

می خواستم زندگی کنم ، راهم را بستند... ستایش کردم ، گفتند خرافات است... عاشق شدم ، گفتند دروغ است... گریستم ، گفتند بهانه است.... خندیدم ، گفتند دیوانه است... دنیا را نگه دارید ، می خواهم پیاده شوم .


لحظه آخر

 

لحظه سخته رفتنه
هیچی تو قلب من نبود
نگاه آخرین تو
شعر جنونم رو سرود
از التهاب بی کسی
پناه اوردم به جنون
زندگی زندونه و غم
وقتی نباشه هم زبون
خواستم فراموشت کنم
اما خیالت نمیذاشت
به غیر دیونه شدن
راهی جلو پام نگذاشت 


درد و دل

 

از پشت شیشه می دیدم
دستاش توی دست تو بود
دیگه بهم دروغ نگو
نگو پیشت کسی نبود
نگو ؛ که باور ندارم
حرفای عاشقونه تو
جمع کن ببر از دل من
اون عشق بچه گونه تو
برات یه بازیچه بودم
تو لحظه های بی کسی
گفتی فقط منو داری
دل نمیدی به هیچ کسی
اما فراموشت شده
حرفایی که بهم زدی
گفتی به من
عشقه منی
دیدی به من نارو زدی
برای رفتن از پیشت
چقدر هراسونه دلم
مگه میخوای کجا بری
اینجوری گریونه چشات
اگه نمیدونی بدون
دلم شکسته از دلت
نفرین قلب عاشقم

همیشه هست پشت سرت

 


حس عاشقی

متین ترین کلمه : عشق http://blogfa.com/images/smileys/24.gif                     جذاب ترین کلمه :اشناییhttp://blogfa.com/images/smileys/24.gif

پاک ترین کلمه: وجدانم  http://blogfa.com/images/smileys/24.gif                     تلخ ترین کلمه :جداییhttp://blogfa.com/images/smileys/24.gif

زشت ترین کلمه: خیانت  http://blogfa.com/images/smileys/24.gif                      سخت ترین کلمه:تنهاییhttp://blogfa.com/images/smileys/24.gif

بدترین کلمه:بی وفاییhttp://blogfa.com/images/smileys/24.gif۸تا جمله کوتاه و پند آموز        

۱.زیباترین کلمه: عشق

۲.پر احساس ترین کلمه: محبت

۳.پر معناترین کلمه: نگاه

۴.عالیترین کلمه: دوستی

۵.تلخ ترین کلمه: جدایی

۶.دردناکترین کلمه: خیانت

۷.بدترین کلمه: تمسخر

۸.آشناترین ودوستداشتنی کلمه: .........

قرار نشد همه کلمه ها را من بگم آخری را خودت بگو


نامه ای که هرگزPOST نشد 

 

فرستنده: یک عاشق     آدرس : قلب      کد :POSTI روزهای تنهایی

 

گیرنده: ...               آدرس : ...        کد POSTI: روزهای فراموشی

 

تقدیم به آنکه آستان مهرش هرگز درآستان قلبم غروب نخواهد کرد . یک شب تمام ستاره های آسمان  با من گریه می کنند. یک شب اشکی از چشمی می ریزد. یک شب قلبی می شکند و صدای شکستنش به آسمانها می رود.

اما نمی دانم چرا به گوش خدا نمی رسد.من صدای شکسته شدن قلبم را شنیدم .

دوست دارم فریاد بکشم. آخربا که بگویم درد این قلب شکسته ام را. آخربا که بگویم قلب من عاشق قلبیست که با صدایی رفت. خدایا به من رحم کن. آنقدر کمرم خم شده که دیگر قدرت ایستادن ندارم با همه این ها خوش باش که شادیت را می خواهم. و آرزو دارم تو را خوش ببینم . محبوبم تو راه زندگیت را انتخاب کردی.

تو همیشه با خود می اندیشی که من نفرینم را توشه ی راهت می کنم . اما افسوس نمی دانی من هیچ وقت نه بدیت را خواسته ام و نه گفته ام . خنده ام می گیرد. خند هایی که از گریه غم انگیز تر است. اما فراموش نکن که چشمان من همیشه در کنار این درهای سرد و یخ  چشم به راه توست. چشمهای من آن همه اشک را بدرقه ی راهت کرد تا به تو بفهماند که دوستت دارد و تنها از تو بخواهد که نسبت به این چشمها بی محبت نباشی. در این دنیا چشمان من آسمان و ستاره ها را می نگرد فقط به خیال اینکه چشمای تو را میان آنها ببینم و بازهم صبر می کنم تا راهت را انتخاب کنی.

برو برو راه زندگیت را دریاب. آنگاه من هم راهم را باز می یابم . ومن می بوسم قلبت را چرا که نمی خواست به دروغ  با من باشد.

 

http://www.parsiblog.com/PhotoAlbum/SokoteEshgh/07.JPG

 

به نام قلم

عشق را جاده ای لا یتناهی در ذهنم تصویر کرده ام ... راه دشوار است اما پیمودنیست. می خواهم از ابتدا تا انتهای بی نهایت تسبیح گوی خالق زیبایی هاست باشم...و انگاه که دیده در استان مقدس نگاهت فرو برم. تسبیح گوی دیدگانت تا صبح سپید و تا طلوع امید خواهم بود. مخلوق از خالق خود بخشودگی تیرگی هایش را خواهان است.

اگر برایم مجالی باشد (که تیرگی انباشته بر وجود)شده. و من می خواهم آسمان(تو) را به نظاره بنشینم. که ستارگان چشمان مخمور از شراب نگاه من است.

تنها دعایم ان بود که از چرخش قلبم بر امد و بر لوح وجودت نشست. تو را هر جا که هستی بر یاد دارم و از یاد نمی برم.

                                                                                                پاینده باشی عشق من 


مادر

مادر هر چه در کتابهای لغت گشتم ، کلمه ای پیدا ننمودم که بتواند مقام و عزت تو را آن طوری که باید و شاید دربرداشته و بزرگی تو را برساند از این جهت تو را به همان نام مادر خطاب می کنم ، زیرا این کلمه کاخ منزلت و قدرت تو را تا عرش خدای تعالی بالا می برد و به خوبی می تواند معرف وجود و شخصیت تو باشد.

تو آن گوهر یکدانه هستی که خداوند به افراد بشر می بخشد و زمان دیگر پس می گیرد ، آن گاه که بخشید زمین و آسمان را عطا کرده و وقتی که بازگرفت زندگی و هستی را از کف ربوده است در تمام دنیا هیچ چیز به عزیزی مادر نمی رسد حتی جان هم نخواهد توانست مانند او گرامی و محبوب باشد .

زمانی که می اندیشم ذرات وجودم همگی بر روی هم در اثر رنج ها و زحمات شبانه روزی تو پرورش یافته دلم می لرزد که مبادا نتوانم یکی از میلیون ها حقی را که برگردن من داری ادا نموده کوچکترین وظیفه خویش را بتوانم انجام دهم .

در جهان عشق محبت های گوناگون وجود دارد که هر کدام آتش است تا دل وجان را تابان و فروزان سازد ولیکن هیچ کدام به پاکی و صفای مهر تو نمی رسد ، عشق و محبتی که در قلب تو وجود دارد لطف خدائی است و از قید و بند همه آلایشها پاک است .

مادر بگذار تورا بعد از خدای بزرگ پروردگار خویش بنامم و چنان در پیشگاهت افتم که چشمانم پای تو گردد.

اگر فردای روزگار تو را از من بگیرد بخاطر از دست دادن همچون توئی تا زنده ام اشک می ریزم و لباس سیاه می پوشم . دیگر ابدا لبانم را خنده نمی گشاید و اگر وجود من به خودم تعلق داشت پس از تو زندگی را نمی خواستم و به آسانی از خویشتن می گذشتم ولی که احتیاج ...و اصول اخلاقی به من چنین اجازه ای را نمی دهد می باید زنده باشم تا وظیفه ای را که در مقابل جامعه خویش دارم ادا نمایم .

مادر اگر من پیش از تو بمیرم چنان شادمان خواهم بود که سر از پا نمی شناسم زیرا در آن جهان در آرامش ابدیت ، در صفا و طراوت بهشت در میان جلوه انوار ایزدی تو را خواهم دید و زمانی که رخت از این جهان بستی برای همیشه در آسمانها در کنار هم به سر خواهیم برد!

می دانم که در مرگ من خواهی گریست ولی بدان با مرگ انسان به کمال می رسد و تو در زندگیت مرا چنان پرورش دادی که به آسانی به هدف اصلی بشریت یعنی جمال و کمال رسیده ام ... مادر تو آنقدر فداکار مهربانی که برای آسایش و موفقیت فرزندت از بذل جان هم دریغ نداری بگو چگونه می توانم از این همه لطف و خوبی تو سپاسگزاری کنم .

بوی  گندم  ماله من هر چی که دارم واسه تو  

یه وجب خاک ماله من هر چی می کارم واسه تونویسندگان
آهو (697)

کدهای جاوا وبلاگ

قالب وبلاگ

آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 134536